Ik heb een vraag: heb 3 leilindes in de tuin staan alleen de middelste krijgt wit/grijs plekken op de stam.
Ik heb een vraag: heb 3 leilindes in de tuin staan alleen de middelste krijgt wit/grijs plekken op de stam.
Hallo iedereen! er begint ineens van alles te groeien. Ik heb geen idee wat alles is. Kan iemand mij helpen? Ik woon nog niet zo lang op een nieuwe plek. En er begint ineens van alles te groeien. Ik heb geen idee wat alles is. Kan iemand mij helpen?
Klei(n)kunst. Met je handen in de klei, een beeld of vorm boetseren. Puur natuur in aardse tinten en gebruik van tuinplanten , zaden etc. Keramiekvormen en voorwerpen voor vogels en insekten.
Al een paar nachten hoor ik een brommend geluid en vanmorgen kwam ik op mijn terras deze kever tegen.
Koop een prullenmand bij Action en bescherm je plantjes in de groentetuin.
Kippen zijn een goede manier om het tuinieren efficienter en effectiever te maken. Lees er meer over!
Onderzoekje Egelhuis materiaal: Hoe belangrijk materiaal en ventilatie is voor egel slaaphuisjes
Hoe moet ik mijn Festuca glauca Blauglut / Bleu Glow Knippen/ snoeien?
Drie jaar geleden heb ik deze tuin aan laten leggen. Ik ben nog een groentje betreft tuin onderhoud🙈 vandaar mijn vragen hier op het forum om er meer van te kunnen leren Ik heb net de dode bloemen eruit geknipt. Is de Pluim hortensia op stam Hydrangea paniculata Grandiflora zo goed of moet ik er meer afknippen 😬
H.bergmans 2 weken geleden
Wat is er aan te doen?
Tuindingen 2 weken geleden
het zijn korstmossen en zijn niet schadelijk ze geven meer de luchtkwaliteit van de omgeving aan.
Mellisa 3 jaar geleden
Nico. schreef op: 14-8-2019 17:23:40
Hallo Mellisa, ik heb geen leilindes maar ik zie dit ook hier bij mij op struiken ed. het zijn korstmossen en zijn niet schadelijk ze geven meer de luchtkwaliteit van de omgeving aan maar Google maar eens op "korstmossen" wordt het duidelijker voor je.
Nico.
Hi Nico,
bedankt voor je reactie, vond het vooral een rare verschijning en maakte mee een beetje zorgen. Ze hadden de groeispurt net te pakken, en dat dit weer. Heb gezocht via Google op korstmossen en er ging een nieuwe wereld voor me open.
Bedankt groetjes
Nico. 3 jaar geleden
Hallo Mellisa, ik heb geen leilindes maar ik zie dit ook hier bij mij op struiken ed. het zijn korstmossen en zijn niet schadelijk ze geven meer de luchtkwaliteit van de omgeving aan maar Google maar eens op "korstmossen" wordt het duidelijker voor je.
Nico.