Iemand die weet wat er gaande is met mijn Salix? Op de afhangende takken groeit ër niets meer en op de hoofdtak groeien er dan zijtakken....maar naar boven...i.p.v ...naar beneden.
Iemand die weet wat er gaande is met mijn Salix? Op de afhangende takken groeit ër niets meer en op de hoofdtak groeien er dan zijtakken....maar naar boven...i.p.v ...naar beneden.
Hier bij ons worden we soms geplaagd door ratten,wij hadden een 2 rattenval geplaatst ,niet met vergif en niet om te doden. Nu hebben we tweemaal dezelfde egel in de val gehad,die we natuurlijk hebben bevrijd,en heb een plastiek box geplaatst met kattenbrokjes en water. hebben zo een nachtcamera gekocht,om te kijken wie hier komt eten. Overdag neemt die op,is niks te zien,maar s'nachts neemt die niks op,hebben alleen zwart beeld.
Elke dag vind ik vele harde poepjes( denk ik)in .in tuin,welk beestje doet dit? ze zijn klein en erg hard
Dit bericht is een uitnodiging van Oro Wolkorrel aan tuinliefhebbers om deel te nemen aan een korte enquête van maximaal 10 minuten. Het doel van de enquête is om meer inzicht te krijgen in de tuinsector en beter in te spelen op de behoeften van klanten. De link naar de enquête wordt gedeeld, en deelnemers worden bedankt voor hun tijd en bijdrage.
Ik heb een egelhuisje in de tuin, moet daar eten/drinken in of liever apart?
Inloggen is verplicht
Om een reactie te posten moet je ingelogd zijn
Log inJan de B 5 jaar geleden
Ik denk dat de ent niet goed gehecht is waardoor hij is afgestorven.
Enten van planten is:
Planten kunnen vegetatief vermeerderd worden door entloten of enten. Hierbij wordt een deel van een plant (de ent) vastgemaakt op een deel van een andere plant (de onderstam). Vaak ter verbe******* (veredeling) van de plant, bijvoorbeeld rozenknoppen op een wilde onderstam. Dit kan op veel verschillende manieren.